NA PREDAJ

4-izbový rodinný dom typu B

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový rodinný dom typu B v projekte "Čermeľské údolie", v mestskej časti Košice-Sever. Tento projekt zahŕňa 5 dvojpodlažných dvojdomov s jednotným architektonickým vzhľadom.

Plánované sú 2 typy domov:


dom A 150,4 m2 úžitkovej plochy + 33,6m2 terasa + 40,3m2 prístrešok pre parkovanie 2 áut dom B 137,1 m2 úžitkovej plochy + 28,6m2 terasa + 36,6m2 prístrešok pre parkovanie 2 áut Dom typu B je moderne riešený dvojpodlažný dom s úžitkovou plochou 137,1 m2, s priľahlým pozemkom o výmere 287 m2. Dom je ideálnym bývaním pre 4 - 5 člennú rodinu.

DISPOZÍCIA DOMU:


prízemie - vstupná chodba, kúpelňa s WC, obývacia izba s výstupom na terasu prepojená s kuchyňou a jedálňou, komora, skladová miestnosť/šatník, schodisko (prízemie spolu 69,4m2) 1. poschodie - chodba, spálňa, 2 x izba, 2 x kúpelňa s WC, sklad/šatník, technická miestnosť (1. posch. spolu 67,7m2)

TECHNICKÝ ŠTANDARD DOMU :


nosné tehlové murivo, vodorovné nosné železobetónové konštrukcie, vnútorné tehlové priečky, rovná strecha s tepelnou izoláciou, povrchovou úpravou PVC prekrytou riečnym kameňom, vonkajšia štruktúrovaná ušľachtilá omietka, podlahy - cementový poter, kúrenie - nizkoteplotné rozvody, vchodové plastové dvere s trojbodovým zamykaním, plastové okná s izolačným trojsklom s akustickým útlmom, úprava pozemku za domom

INŽINIERSKE SIETE :


verejný vodovod, kanalizácia, verejná elektrická sieť a plynovod

LOKALITA :


Lukratívna lokalita na začiatku Čermeľského údolia poskytne svojím novým obyvateľom hneď 3 benefity - šport, prírodu a centrum mesta na dosah. Domy sú situované hneď za futbalovým štadiónom, prístupné po súkromnej prístupovej ceste, s Čermeľským potokom pretekajúcim priamo pod oknami.

CENA :


300.000 eur vrátane kompletného realitného servisu >>> Rodinné domy v tomto projekte sú postavené v nadštandardnej kvalite, s dôrazom na všetky dôležité detaily (využitie dažďovej vody, kvalitné materiály, skúsení majstri..). Ak hľadáte svoj nový domov v pokojnej lokalite, no zároveň na skok do centra, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Radi Vám pomôžeme s vybavením výhodného úveru v ktorejkoľvek banke.

MAPA