NA PREDAJ

1,5 izbový byt - Inžinierska ulica, Košice

RK Mačičák a Soňa Kovačevičová Vám v exkluzívnom zastúpení predstavujú VEĽKÝ 1,5-izbový byt v OSOBNOM VLASTNÍCTVE, v obľúbenej lokalite na Inžinierskej ulici, pri OC Galéria, v mestskej časti Košice - Západ. Byt sa nachádza na ideálnom 2. poschodí zo 7, má rozlohu 41m2, je v zachovalom pôvodnom stave. Jedná sa o pražský typ bytu, bez nosných priečok, čo umožňuje viaceré dispozičné riešenia. Pre inšpiráciu je priložená vizualizácia bytu po rekonštrukcii. Súčasťou bytu je kumbál priamo na chodbe pred bytom.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE O BYTE:


* veľký 1,5-izbový byt v zachovalom, pôvodnom stave, s vymenenými plastovými oknami, bez logie
* úžitková plocha bytu cca 40,5 - 41m2 ( z toho cca 40m2 byt a cca 1m2 kumbál)
* ideálne 2. poschodie zo 7
* orientácia bytu na východ
* vymenené stúpacie rozvody
* nízke mesačné náklady 90,-eur/mesiac/1 osobu + elektrika a plyn
* správca SBD II
* pozemok pod bytovým domom je odkúpený
Do konca tohto roka sa plánuje obnova bytového domu, projektová dokumentácia je už pripravená.

DISPOZÍCIA:


* obývacia izba (3,00 x 4,77m) prepojená s kuchyňou (2,15 x 2,26m) a jedálňou
* samostatná spálňa ( 2,74 x 3,70m)
* vstupná chodba (1,50 x 3,30m)
* kúpelňa s vaňou a WC (2,00 x 2,10m)

ZHODNOTENIE:


Mimoriadne obľúbený a praktický 1,5 izbový byt v lukratívnej časti sídliska Terasa, s výbornou dostupnosťou do centra (autom 5 minút, peši 10 minút). V bezprostrednej blízkosti - OC Galéria, Kaufland, Milk Agro, pošta, magistrát, Zuzkin park, nová nemocnica, zastávky MHD, škola, škôlka. Byt je vhodný na trvalé bývanie aj ako vynikajúca investícia na prenájom - o túto lokalitu je veľký záujem zo strany zahraničných študentov. Výhodou je nový parkovací dom 50m od bytu s voľnými parkovacími miestami. Byt aj pozemok pod bytovým domom je v OSOBNOM VLASTNÍCTVE a na jeho kúpu je možné použiť úver alebo stavebné sporenie. Na nehnuteľnosti neviaznu ťarchy a je predajom voľná.

CENA:


119.500,-eur vrátane profesionálneho realitného servisu V prípade financovania kúpy hypotékou Vám radi poradíme s výberom výhodného hypotekárneho úveru v ktorejkoľvek banke. Neváhajte ma kontaktovať pre viac informácií a dohodnutie obhliadky.

VIDEO:

MAPA